Zacznij mówić płynnie po angielsku dzięki skutecznym lekcjom z lektorem! Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem angielskim, czy też chciałbyś podniesć swoje kompetencje w zakresie konkretnego obszaru języka obcego, lekcje angielskiego z lektorem pomogą Ci w systematycznym poszerzaniu wiedzy i umiejętności językowych. Zobacz jakie zalety niesie ze sobą nauka angielskiego online z lektorem.

Kurs języka angielskiego z lektorem

Języka angielskiego można uczyć się samodzielnie lub ze wsparciem nauczyciela. Ogólnodostępne aplikacje czy fiszki ułatwiają przyswajanie słownictwa, z kolei wsparcie doświadczonego lektora pomaga przebrnąć przez zagadnienia, które sprawiają większe trudności.

Jeśli zależy Ci na szybkich efektach i niemalejącej motywacji, dobrze jest zdecydować się na kurs angielskiego z lektorem. Pomoże Ci on usystematyzować wiedzę, dostosować tempo pracy na Twoim poziomie zaawansowania oraz odpowiedzieć na zadawane pytania. Możliwość nauki angielskiego z lektorem jest zdecydowanie skuteczniejsza niż samodzielne wysiłki, których często zaprzestajemy po napotkaniu pierwszej przeszkody.

Istotą nauki języka angielskiego jest komunikacja z drugą osobą, dlatego narzędzia do samodzielnej nauki warto potraktować jako wspierające proces poznawania języka angielskiego.

Lekcje angielskiego online

Wielu zastanawia się, czy zdoła pogodzić codzienne obowiązki z nauką angielskiego. Renomowana szkoła języków obcych może znajdować się daleko, a dojazdy zajmować sporo czasu. Do tego stanie w korkach, szukanie miejsca parkingowego, czy też opłaty za bilety w komunikacji miejskiej. Dla wielu osób nauka języka angielskiego stacjonarnie to zbyt dużo czasu i wyrzeczeń.

Całe szczęście, istnieje świetne rozwiązanie dla zabieganych – są nim lekcje angielskiego online. Kurs online prowadzony przez doświadczonych lektorów pozwala na naukę z dowolnego miejsca i jest to ogromna oszczędność czasu. Możesz uczyć się na każdym poziomie zaawansowania i łączyć się na zajęcia online z lektorem z całego świata. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich podróżujących służbowo, gdzie w wypadku zajęć stacjonarnych, lekcje języka angielskiego zwyczajnie by im przepadały.

Zalety nauki angielskiego online

Oprócz możliwości łączenia się z dowolnego miejsca, kurs angielskiego z lektorem online niesie ze sobą jeszcze więcej korzyści. Lekcje prowadzone przez internet są o wiele bardziej intereaktywne i angażujące. W lekcjach online duże znaczenie ma kreatywność oraz sposób, w jaki lektorzy korzystają z narzędzi multimedialnych. Taka świeża forma nauki języka angielskiego jest dalece bardziej motywująca niż opracowywanie kserówek w stacjonarnej szkole językowej.

Skuteczna nauka języka online to także elastyczność. Bez względu na to co przyniesie życie – chore dziecko, złamana noga i inne wypadki losowe mogą zmusić Cię do pozostania w domu, ale nie pozbawią Cię możliwości nauki języka angielskiego.

Warto też wspomnieć o wygodzie – własne kapcie, fotel, ciepła herbata – nie musisz ruszać się z domu. Wystarczy laptop lub urządzenie mobilne z kamerą i mikrofonem oraz połączenie z Internetem, aby móc zgłębiać język angielski i jego tajniki razem z lektorem online. Do tego wszystkiego angielski online jest eko – unikamy tony kserówek czy spalin samochodowych z dojazdów do szkoły językowej.

Nauka angielskiego online z Break The Ice

Mamy nadzieję, że udało nam się przekonać Cię do spróbowania angielskiego online 🙂 Będziesz uczyć się w dowolnie wybranym terminie, we własnym tempie i w miłej atmosferze. Możesz wybrać pomiędzy zajęciami grupowymi a indywidualnymi.

Zapraszamy Cię na pierwszą lekcję próbną w szkole językowej Break the Ice! Umów się na angielski online