Kurs angielskiego Warszawa

Chciałbyś zainwestować w rozwój własnych umiejętności? Pragniesz w końcu zrealizować swoje marzenia o podróżowaniu do bliższych i dalszych zakątków świata? A może interesuje Cię Business English lub też szukasz kursu języka angielskiego dla osób dorosłych bądź dzieci? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię różnorodna oferta jaką przygotowała nasza szkoła języków obcych!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że w dzisiejszych czasach znajomość choć jednego języka obcego jest absolutną koniecznością. Dlatego też zadbaliśmy o to by w Break The Ice każdy był w stanie znaleźć kurs języka angielskiego idealnie dopasowany do swoich własnych potrzeb. Zapomnij więc o blokadzie przed mówieniem w innym języku oraz kulejącej gramatyce. Postaw na wieloletnie doświadczenie oraz nowatorskie i efektywne metody nauczania, które przekładają się na osiąganie oczekiwanych efektów w krótkim czasie.

kurs angielskiego Warszawa

Jakie kursy języka angielskiego oferuje szkoła językowa Break The Ice?

Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci

Czy wiesz, że nauka języka angielskiego to dla dzieci nie tylko świetne ćwiczenie na koncentrację oraz wzmocnienie ich pamięci, ale także poszerzenie horyzontów i kształtowanie w nich świadomości społecznej oraz kulturowej? Jeśli więc chcesz zapewnić swojemu maluchowi dobry start, to zajęcia prowadzone przez naszych lektorów są dokładnie tym czego szukasz!

Podczas zajęć młodzi lingwiści będą mieli szansę przekonać się na czym polega nauka języka poprzez zabawę, a także:

  • oswoją się z angielskim,
  • nauczą się budowy poprawnych zdań,
  • poznają rozmaite struktury gramatyczne,
  • dzięki różnego typu pomocom wizualnym oraz bajkom i piosenkom w praktyczny sposób nauczą się komunikacji oraz poprawnej wymowy.

Kurs angielskiego Warszawa – dla przyszłych maturzystów

W ofercie naszej szkoły przygotowaliśmy również specjalny kurs dedykowany dla młodzieży podchodzącej do matury. Podczas zajęć będziesz miał okazję kompleksowo powtórzyć gramatykę, nauczysz się swobodnego mówienia i znacząco poszerzysz zakres swojego słownictwa. Z wsparciem lektora rozwiążesz przykładowe arkusze egzaminacyjne, które oswoją Cię z tą formą i sprawią, że podejdziesz do matury bardzo dobrze przygotowany (zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym). Maturalne kursy językowe prowadzone są w kameralnych grupach. Dzięki temu nauczyciele są w stanie zapewnić każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Wybierając nasz kurs angielskiego Warszawa dla maturzystów możesz mieć więc pewność, że język angielski nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic. Wszelkie problematyczne dotąd kwestie skutecznie wytłumaczą Ci nasi lektorzy, do grona których zaliczają się absolwenci filologii angielskiej oraz native speakers.

Kurs angielskiego Warszawa

Kursy angielskiego Warszawa przygotowujące do egzaminów certyfikacyjnych

FCE, CAE lub CPE? Szkoła języka angielskiego Break The Ice skutecznie przygotuje Cię do każdego egzaminu Cambridge potwierdzającego zdolność władania językiem obcym na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto zapisać się na kursy grupowe przygotowujące do egzaminów Cambridge? Ponieważ certyfikaty sygnowane przez jeden z najsłynniejszych, brytyjskich uniwersytetów poświadczają o tym, że faktycznie doskonale znasz język angielski. Są też honorowane są dosłownie na całym świecie. To z pewnością przyda Ci się przy rekrutacji na studia (np. w Wielkiej Brytanii) oraz wyróżni na tle konkurentów na rynku pracy.

Tego rodzaju kursy egzaminacyjne prowadzimy w grupach liczących 4-5 osób, a czas ich trwania wynosi 2 semestry (2 spotkania w tygodniu po 60 minut).

Kursy angielskiego Medical/Legal English

Pracujesz w zawodzie związanym ze służbą zdrowia/medycyną lub też kształcisz się właśnie w tym kierunku? Jesteś prawnikiem, adwokatem, radcą prawnym, prokuratorem? Obejmujesz inne stanowisko ściśle powiązane z prawem i interesuje Cię szkoła językowa, która oferuje kursy języka angielskiego prawniczego? W takim razie bardzo dobrze trafiłeś! Jako jedna z nielicznych szkół online posiadamy również kurs języka specjalistycznego, które prowadzą lektorzy na co dzień pracujący jako tłumacze.

Podczas intensywnej nauki nie tylko opanujesz specjalistyczne słownictwo niezbędne Ci do codziennej pracy. Zaznajomisz się również z typowymi dla danej branży konstrukcjami zdań i zwiększysz pewność siebie, a co za tym idzie również efektywność pracy.

Przepis na sukces? Język angielski w szkole Break The Ice!

Chcesz nauczyć się płynnego czytania oraz pisania po angielsku? Interesują Cię kursy konwersacyjne, kursy indywidualne, a może kursy poranne? Nie szukaj dalej! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze oraz autorskiej formie prowadzenia zajęć nasza szkoła jest w stanie zapewnić Ci naukę języków na wszystkich poziomach zaawansowania.

Masz jakieś dodatkowe pytania lub chciałbyś wziąć udział w zajęciach próbnych?

Napisz do nas maila: breaktheiceangielski@gmail.com

Zadzwoń: 699 711 425

lub skorzystaj z formularza kontaktowego >>