Nauka języka angielskiego poszerza horyzonty – zarówno zawodowe jak i w życiu prywatnym. Oprócz lepszych ofert pracy i możliwości awansu, ze znajomością języka angielskiego otwierają się też możliwości podróżowania po całym świecie i swobodnego komunikowania się. Dlatego na naukę języka obcego nigdy nie jest za późno! Mieszkasz w Łodzi i szukasz profesjonalnej szkoły języków obcych, dzięki której poznasz tajniki języka angielskiego? Poznaj czynniki, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze szkoły języków obcych. Lekcje angielskiego z lektorem Łódź – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Nauka języka angielskiego Łódź

Decydując się na naukę angielskiego, przede wszystkim warto szukać szkoły z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z zakresu języka angielskiego przekłada się na jakość zajęć i tempo przyswajania zagadnień przez studenta. Dobra szkoła językowa oferuje lekcje prowadzone w grupach, jak i zajęcia indywidualne. W zależności od swoich potrzeb i budżetu, możesz skontaktować się ze szkołą i wybrać dogodną opcję.

Profesjonalna szkoła językowa zatrudnia ludzi z wieloletnim doświadczeniem. Nauczyciel języka angielskiego to osoba, która ukończyła studia filologiczne lub jest native speakerem. Dzięki temu nauka angielskiego odbywa się na najwyższym poziomie.

Angielski Łódź – w grupach czy indywidualnie?

Na temat nauki angielskiego w grupach lub indywidualnie krąży wiele opinii. Obie metody są jednak bardzo skuteczne i niosą za sobą inne zalety. Wybór powinno się uzasadnić głównie od indywidualnych potrzeb oraz od tego, jaki jest cel poznania języka obcego.

Zajęcia z języka angielskiego w grupie sprzyjają konwersacjom i wzajemnemu motywowaniu się uczniów do robienia postępów. Język angielski w małych grupach charakteryzują się kameralną, sprzyjającą nauce atmosferą.

Z kolei lekcje indywidualne pomagają osobom na każdym poziomie zaawansowania poczynić postępy w sprecyzowanym kierunku dostosowanym do indywidualnych potrzeb. Sprzyjają w przygotowaniach do egzaminów językowych, np. w zakresie Business English.

Kurs angielskiego Łódź – stacjonarnie czy przez Internet?

Decydując się na kurs angielskiego, możesz zastanawiać się, czy lepiej uczyć się w szkole stacjonarnej czy też przez Internet. Ta druga opcja niesie za sobą wiele korzyści.Przede wszystkim, lekcje przez Internet – czy to zajęcia indywidualne czy grupowe – są dobre dla osób, które często zmieniają miejsce pobytu lub dużo podróżują służbowo lub prywatnie. Dzięki temu, że nie musisz przyjeżdżać na stacjonarne spotkania, nie będziesz opuszczać zajęć i zrobisz szybsze postępy.

Takie rozwiązanie jest też dobre dla osób, które na naukę angielskiego nie mają dużo czasu. Dzięki zdalnym zajęciom można zaoszczędzić mnóstwo czasu poświęcanego na dojazdy i parkowanie w centrum miasta. Lekcje online mają też bardziej elastyczne godziny – możesz zdecydować się na kurs poranny, popołudniowy czy w godzinach wieczornych.

Lekcje online to także oszczędność pieniędzy. Jeśli mieszkasz na obrzeżach Łodzi, doskonale zdajesz sobie sprawę, ile każdorazowo trzeba wydać na paliwo, parkomat, albo na bilet do komunikacji miejskiej w obie strony. Z laptopem na kolanach w wygodnym fotelu w swoim domu możesz uczyć się języka angielskiego bez dodatkowych kosztów!

Język angielski online – dla kogo?

Nauka angielskiego Łódź – dla kogo? Dla każdego! Na naukę angielskiego nigdy nie jest za późno, a zatem skorzystają z niej osoby w różnym wieku. Spotkania przez Internet są dobre zarówno dla zabieganych dorosłych, jak i dla dobrze orientujących się w technologii najmłodszych uczniów. Szkoła językowa Break the Ice zaprasza wszystkich do wspólnej nauki języka angielskiego.

Angielski Łódź – język angielski dla dzieci i młodzieży

Szkoła online Break the Ice przygotowała specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Lekcje na poziomie szkoły podstawowej pomogą najmłodszym opanować podstawowe zwroty, a także dowiedzieć się więcej niż na zajęciach w szkole publicznej. Forma zajęć jest dostosowana do wieku i poziomu zaawansowania. Z kolei przygotowanie do matury z najlepszymi lektorami w naszej szkole gwarantuje świetny wynik na świadectwie maturalnym.

Angielski Łódź – język angielski dla dorosłych

Nauka angielskiego w starszym wieku niesie za sobą wiele korzyści. Mając jasno sprecyzowany cel nauki, łatwiej trzymać się swojego postanowienia, by poznać lepiej język angielski. Zajęcia prowadzone przez Internet pomagają poznać angielski język bez wychodzenia z domu, a to ogromna oszczędność czasu.

Nigdy nie jest za późno na naukę angielskiego!

Naukowo udowodniono, że nauka języków obcych to jedna z lepszych rzeczy jakie możemy zrobić dla swojego mózgu – bez względu na wiek! Język angielski pomaga rozwijać obszary w mózgu odpowiedzialne za myślenie logiczne (gramatyka, składnia), a także myślenie kreatywne (słownictwo, konwersacje). Zajęcia z angielskiego są zatem doskonałe dla dzieci, których mózg szybko się rozwija. Świetnie sprawdzą się też dla osób dorosłych, a nawet starszych wiekiem, które lubią dbać o sprawność swojego umysłu.

Zapraszamy na zajęcia próbne w naszej szkole języka obcego Break the Ice!