Kurs angielskiego Skierniewice

Chcesz rozpocząć naukę angielskiego lub udoskonalić swoje dotychczasowe umiejętności językowe? Jeśli tak, to trafiłeś w odpowiednie miejsce! Nauka z nami nie ma nic wspólnego z nudnymi lekcjami języka, które możesz pamiętać ze szkoły. Na naszych kursach uczysz się tylko praktycznych zagadnień, które rzeczywiście poprawią Twoje umiejętności i sprawią, że zaczniesz biegle rozmawiać po angielsku! W naszej szkole językowej kursanci uczą się przy wykorzystaniu innowacyjnych metod i technologii, a poza nauką języka poznają również obyczaje i kulturę anglojęzycznych państw!

Skierniewice

Kurs angielskiego Skierniewice – dlaczego warto uczyć się języka angielskiego na kursach?

Angielski to „lingua franca”, czyli najpowszechniej używany język do komunikacji na całym świecie. Korzyści płynące ze znajomości tego języka obcego są właściwie niekończące i dotyczą praktycznie każdej sfery życia. W anglojęzycznym segmencie internetu można znaleźć ogromne zasoby wiedzy, szczególnie dotyczące niszowych dziedzin. Język angielski to oczywiście język biznesu i handlu, który z pewnością poprawi Twoje perspektywy zawodowe – coraz więcej firm (w tym również krajowych) wymaga od swoich pracowników biegłej znajomości angielskiego.

Największe korzyści dotyczą jednak rozrywki i życia prywatnego. Dobra znajomość języka angielskiego wystarczy do spokojnego podróżowania po świecie oraz korzystania z anglojęzycznego contentu jak filmy, muzyka i książki w oryginale. Nauka na naszych kursach pomoże Ci również osiągnąć poziom pozwalający na swobodną komunikację z ludźmi z całego świata!

Czego nauczysz się na kursie języków obcych w Skierniewicach?

Nauka języka obcego to nie lada sztuka i wie to każdy, kto negatywnie wspomina naukę języka angielskiego w szkole. Nasze kursy są jednak tak skonstruowane, aby każdy uczestnik już po kilku tygodniach mógł zauważyć ogromny progres w swoich umiejętnościach. Podczas zajęć kursanci rozwijają pięć podstawowych umiejętności, które są potrzebne do kompleksowego wykorzystywania języka w życiu prywatnym.

Mowa o praktyce mówienia, słuchania (rozumienia na słuch), czytania, gramatyki oraz pisania (np. CV w języku angielskim lub e-maila). Priorytetem jest oczywiście rozwój swobodnej komunikacji, dlatego największa część kursu obejmuje ćwiczenia, które pomagają przełamać bariery językowe i sprawiają, że uczestnicy kursów zaczynają biegle rozmawiać po angielsku!

UWAGA! Zajęcia z języka angielskiego w naszej szkole prowadzone są wyłącznie online – przy pomocy komunikatorów internetowych i wideokonferencji.

Jaki kurs angielskiego powinieneś wybrać?

Nasza oferta kursów angielskiego jest bardzo szeroka, jednak to, co wyróżnia nas spośród innych szkół językowych, są zajęcia dostosowane do potrzeb naszych uczniów. Przygotowujemy kursantów do egzaminów językowych na różnych poziomach. Znajdziesz u nas również specjalne kursy dla uczniów i dzieci, na które możesz zapisać swoją pociechę.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także lekcje i kursy dla dorosłych, które również są dostępne na różnych poziomach. Dla przedsiębiorstw przygotowaliśmy ofertę specjalną, czyli kursy dla firm, na których uczestnicy skupiają się na nauce biznesowego angielskiego i specyfiki pracy w międzynarodowych korporacjach. Oferta jest bardzo szeroka, jednak jedno jest pewne – u nas z pewnością znajdziesz odpowiedni kurs dla siebie!

Nauka języka angielskiego online czy offline?

Nasza szkoła językowa w Skierniewicach prowadzi zajęcia wyłącznie online, w których mogą uczestniczyć kursanci z dowolnego miejsca na świecie. Wybór kursu zależy od kilku czynników. Najważniejsze są oczywiście osobiste preferencje – dzięki szkoleniu online możesz korzystać z lekcji w zaciszu domowym lub innym dogodnym miejscu. Nie musisz tracić czasu na dojazd.

Dodatkowo, dzięki prowadzeniu kursów angielskiego online jesteśmy w stanie zapewnić bardzo wysoki  i skuteczny poziom nauczania w atrakcyjnych cenach.

Nauka angielskiego w Skierniewicach – czym wyróżnia się nasza szkoła językowa?

Nasza szkoła językowa znajduje się w mieście Skierniewice. Na nasze szkolenia zapraszamy zarówno kursantów z okolicy jak i z całego kraju. Nasi nauczyciele to profesjonaliści, którzy stosują sprawdzone metody nauczania oraz wykorzystują nowoczesne technologie, aby zajęcia były interaktywne i ciekawe dla wszystkich użytkowników. Nasza szkoła to indywidualne podejście do każdego uczestnika, sprawdzone metody i nowoczesne materiały do nauki języka obcego. Nie czekaj i Speak English with us!