Kurs angielskiego Łódź – czy warto poświęcić czas na naukę języka obcego?

W dzisiejszych czasach znajomość przynajmniej jednego języka obcego, to absolutna konieczność. Niesłabnącą popularnością cieszą się zwłaszcza kursy angielskiego, który przez wiele osób określany jest mianem uniwersalnego, światowego języka. Nic więc dziwnego, że stale rośnie liczba dzieci, młodzieży oraz dorosłych, którzy pragną zdobyć nowe, bardzo przydatne umiejętności.

Jeśli jak dotąd nie udało Ci się znaleźć motywacji do nauki języka obcego i podchodziłeś do programu oferowanego przez szkoły językowe raczej sceptycznie, to po lekturze dzisiejszego artykułu z pewnością zmienisz zdanie.

kurs angielskiego Łódź

4 powody, dla których warto jest zapisać się na kurs języka angielskiego w Łodzi

Kursy języka angielskiego w mieście Łódź poszerzają horyzonty

Jednym z powodów, dla których rodzice tak chętnie zapisują swoje dzieci na kursy angielskiego, a dorośli decydują się na zajęcia indywidulane bądź też zajęcia językowe z english native speakerem, jest fakt, że nauka języka pozwala na poszerzenie horyzontów, a więc poznanie odmiennej kultury, dominujących w niej zwyczajów oraz wielopokoleniowych tradycji.

Jeżeli więc chciałbyś nie tylko poznać zasady gramatyki oraz słówka, ale także dowiedzieć się czemu w Wielkiej Brytanii obchodzi się takie święto, jak chociażby Guy Fawkes Day, a także jakie potrawy dominują w tamtym rejonie na bożonarodzeniowym stole, to koniecznie zapisz się na kurs języka angielskiego w Łodzi.

Znajomość angielskiego w Łodzi to szansa na lepsze zatrudnienie

To walor, który docenią zarówno osoby stawiające swoje pierwsze kroki na rynku pracy, jak i wszyscy ci, którzy mogą się pochwalić imponującym CV. Nie od dziś bowiem wiadomo, że dodatkowe kompetencje takie jak chociażby umiejętność porozumiewania się w języku angielskim mają ogromny wpływ na możliwości zatrudnienia, a co za tym idzie, często większe zarobki.

Nauka języków obcych w Łodzi to inwestycja w sprawność umysłu

Kolejnym aspektem, o którym warto wspomnieć jeżeli chodzi o uczestnictwo w kursie angielskiego jest fakt, że podczas zajęć w szkole językowej online, oraz samodzielnych powtórek w domu, pobudzamy mózg do pracy i zapewniamy mu jak najbardziej pożądany trening. Dzięki systematycznej nauce angielskiego nie tylko poprawisz swoją koncentrację, ale także pamięć. Co więcej licznie dostępne badania (m.in te przeprowadzone przez Publiczne Centrum Badań Nad Zdrowiem w Luksemburgu) wykazały, że wbrew powszechnym opiniom, z kursu języków obcych powinny korzystać również seniorzy, gdyż znajomość dwóch języków wpływa na opóźnienie się dotkliwej w skutkach choroby jaką jest Alzheimer.

Znajomość języków obcych ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów oraz podróżowanie

Odkąd pamiętasz marzy Ci się podróż w pełne spektakularnych krajobrazów części świata, takie jak Nowa Zelandia, Australia czy też Stany Zjednoczone? A może chciałbyś spędzić najbliższy urlop w jednym z urokliwych włoskich miasteczek bądź też wyruszyć na podbój Lazurowego Wybrzeża? Dzięki umiejętnościom zdobytym podczas kursów językowych zarówno podróżowanie, jak i nawiązywanie nowych kontaktów stanie się o wiele prostsze, a Ty dzięki regularnym ćwiczeniom oraz konwersacjom odbywającym się na zajęciach będziesz mógł raz na zawsze zapomnieć o braku pewności i z dumą będziesz prezentował swoje językowe zdolności. Właściwie w każdym z europejskich państw a także w większości krajów na świecie poradzisz sobie znając język angielski.

Szkoła językowa w Łodzi? Postaw na szkołę angielskiego Break the Ice – uczymy na każdym poziomie!

Chcesz zapisać się na zajęcia indywidualne? Interesuje Cię kurs online? W takim razie serdecznie zapraszamy Cię do naszego centrum nauczania, gdzie opanujesz język angielski do perfekcji.

Szkoła językowa Break the Ice prowadzi zajęcia z lektorem wyłącznie w formie zdalnej. Jeśli więc interesuje Cię kurs angielskiego online – serdecznie zapraszamy. Nasza siedziba mieści się w Skierniewicach, jednak prowadzimy zajęcia dla osób z całej Polski – również z Łodzi.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób początkujących, jak i tych którzy pierwsze godziny nauczania z lektorem dawno mają już za sobą. Niezależnie od poziomu zaawansowania oraz wieku możesz mieć pewność, że pracujący w naszej szkole lektorzy sprawią, że szlifowanie języka angielskiego będzie prawdziwą przyjemnością, a efekty końcowe przerosną Twoje najśmielsze oczekiwania. Podczas kursów wykorzystujemy zarówno podręczniki, jak i specjalnie przygotowane materiały i aplikację do nauki słówek, ponieważ wierzymy, że odpowiednie podejście, nauka przez zabawę, konwersacje i poznawanie obcej kultury są kluczem do sukcesu każdego ucznia. Sprawdź nas i daj się zaskoczyć.

Napisz do nas maila: breaktheiceangielski@gmail.com

Zadzwoń: 699 711 425

lub skorzystaj z formularza kontaktowego >>