Angielski online dla dorosłych

angielski online dla dorosłych

Nie masz czasu na dojazdy? Wypróbuj naukę przez Internet – angielski online dla dorosłych

Masz czasem wrażenie, że czas przelatuje Ci przez palce? Chcesz w końcu coś z tym zrobić i przeznaczyć go na własny rozwój oraz zwiększenie kompetencji, które przydadzą Ci się zarówno w pracy, jak i na co dzień? Inwestycją, która bez wątpienia zwróci się z nawiązką jest angielski online dla dorosłych. Dzięki niemu zyskasz pewność siebie oraz płynność językową niezbędną do swobodnej komunikacji.

Choć dotychczas największą popularnością cieszyły się przede wszystkim zajęcia z języka angielskiego odbywające się stacjonarnie w szkołach języków obcych, to w ostatnim czasie na językowej arenie dominuje mocny konkurent. Spodobał się zwłaszcza wszystkim tym osobom, które nie mogą sobie pozwolić na dodatkowe, czasochłonne dojazdy. O czym mowa? Oczywiście jest to nauka angielskiego online, czyli rewolucyjna forma szlifowania zdolności językowych. Dobra wiadomość – ta forma kursu dostępna w ofercie szkoły językowej Break The Ice!

Czy szkoła online to faktycznie dobry pomysł i czy da się w ten sposób opanować język angielski na zadowalającym poziomie? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu!

Nauka języka angielskiego online – jak wybrać dla siebie odpowiednie zajęcia ?

Ostatni raz styczność z językiem angielskim miałeś na studiach i masz wrażenie, że całe poznane wówczas słownictwo niemal kompletnie wyleciało Ci z głowy? Mimo, że kiedyś płynnie porozumiewałeś się w języku angielskim, to obecnie sama myśl o wypowiadaniu się na głos niemal Cię paraliżuje? Kurs angielskiego online sprawi, że skutecznie odświeżysz sobie wszystkie wiadomości. Dzięki systematycznej nauce czytania, pisania, słuchania, mówienia oraz gramatyki zdobędziesz również zupełnie nowe umiejętności.

Wykonaj test określający poziom Twojego języka angielskiego

Zanim jednak wrócisz do nauki języka angielskiego, powinieneś wykonać specjalnie przygotowany test poziomujący. Jego wynik wskaże Ci jakie umiejętności językowe już posiadasz. Dowiesz się czy powinieneś udać się na kurs dla początkujących, czy też może dla średniozaawansowanych.

Określ swoje oczekiwania

Dodatkowo, jeszcze przed zapisaniem się na angielski online dla dorosłych, warto jest również sporządzić analizę własnych potrzeb oraz oczekiwań. Pozwolą Ci one wybrać najbardziej optymalnie dopasowane lekcje umożliwiające naukę we własnym tempie.

Zastanów się jaki jest cel Twojej nauki, na opanowaniu jakich szczególnych umiejętności Ci zależy. Czy miałby to być kurs Business English oraz tematy związane stricte z daną branżą? A może lekcje, które pomogą Ci w swobodnym porozumiewaniu się językiem obcym na co dzień (General English)? Czy preferujesz naukę online w grupach? A może wolałbyś kurs indywidualny, podczas którego cała uwaga nauczyciela skupi się na Tobie? Ile razy w tygodniu miałyby się odbywać zajęcia online i ile czasu jesteś w stanie przeznaczyć na lekcje?

angielski online dla dorosłych

Kurs nauki angielskiego online – dla kogo dedykowane są te zajęcia?

W szkole językowej Break The Ice wierzymy, że każda osoba, która chciałaby podszkolić swój angielski poprzez lekcje prze Internet, jeżeli tylko ma taką możliwość powinna z niej skorzystać. Dlatego też nasze kursy językowe dla dorosłych kierujemy zarówno do studentów, jak i czynnych zawodowo, które pragną zwiększyć zakres posiadanych kompetencji, a także kobiet przebywających na urlopie macierzyńskim, jak i osób bardziej zaawansowanych wiekowo, które chciałyby uczyć się języka obcego z doświadczonym i posiadającym kierunkowe wykształcenie lektorem bądź native speakerem.

Język angielski online – dlaczego warto jest zapisać się na ten rodzaj lekcji?

Niewątpliwą zaletą tej formy zajęć dodatkowych jest fakt, że nauka online nie wymaga czasochłonnych dojazdów na zajęcia oraz późnych powrotów do domu, które sprawiają, że jedyne o czym marzysz to odpoczynek po dniu pełnym obowiązków. W tym przypadku to Ty bowiem określasz jakie godziny zajęć najbardziej Ci odpowiadają. Udział w lekcjach możesz brać z dosłownie każdego, dowolnego miejsca na Ziemi. Może to być więc zarówno wygodny fotel w salonie, jak i ulubiona, cicha kawiarnia czy też tropikalna wyspa. Dodatkowo lekcje online dostępne są na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki temu możesz mieć pewność, że na zajęciach z lektorem zostaną Ci przekazane dokładnie te informacje, których potrzebujesz.

Warto również nadmienić fakt, że nauka prowadzona drogą elektroniczną odbywa się w niewielkich, maksymalnie 2-3 osobowych grupach. Dzięki temu raz na zawsze zapomnisz o skrępowaniu i pokonasz utrudniającą życie barierę mówienia.

Szukasz kursów nauki angielskiego online na różnych poziomach zaawansowania? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Chciałbyś nauczyć się płynnie mówić po angielsku i poznać słownictwo, które sprawi, że podczas codziennej pracy oraz spotkań biznesowych będziesz brylować w towarzystwie? A może Twoją motywacją do uczestnictwa w zajęciach dodatkowych jest chęć rozszerzania horyzontów i podróżowania po świecie? Niezależnie od tego, do której grupy się zaliczasz, jesteśmy przekonani, że zajęcia nauki angielskiego online oferowane przez Break The Ice spełnią Twoje oczekiwania.

U nas możesz uczyć się pod okiem prawdziwych profesjonalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Z kolei specjalnie zaprojektowana platforma, na której odbywają się zajęcia z lektorem w oparciu o zróżnicowane materiały, sprawia, że nauka staje się prawdziwą przyjemnością i wszelkie opory w mówieniu w języku obcym znikają. Zapisz się na jedną z organizowanych lekcji pokazowych i przekonaj się dlaczego Break The Ice cieszy się tak pochlebnymi opiniami.

Napisz do nas maila: breaktheiceangielski@gmail.com

Zadzwoń: 699 711 425

lub skorzystaj z formularza kontaktowego >>