Wybór szkoły językowej na terenie Warszawy to nie lada wyzwanie! Lekcje języka angielskiego prowadzone są w wielu szkołach, przez różnych lektorów języka angielskiego. Czym kierować się przy wyborze lekcji? Zdecydować się na zajęcia indywidualne czy grupowe? Uczyć się online czy stacjonarnie? Mamy nadzieję, że argumenty przedstawione w poniższym artykule pomogą Ci w podjęciu decyzji 🙂

Nauka języka angielskiego Warszawa

Kursy angielskiego prowadzone przez doświadczonego nauczyciela pomagają w przełamaniu bariery językowej. Wielu uczniów przyznaje, że zajęcia grupowe pomogły im lepiej poznać angielski język ogólny lub zagadnienia z zakresu Business English. Konwersacje w kameralnych grupkach sprzyjają wymianie myśli, kreatywnemu myśleniu i przełamaniu bariery posługiwania się językiem obcym. Kursy językowe grupowe pomagają nie stracić zapału – grupa bardzo często świetnie nawzajem się motywuje. Ponadto, poznasz nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach językowych!

Kursy indywidualne z kolei niosą za sobą inne korzyści. Jeśli chcesz, aby Twoja nauka angielskiego skupiała się mocno na jednym celu, np. kursy egzaminacyjne (FCE CAE CPE) czy też nauka języka specjalistycznego, indywidualne podejście być może w Twoim wypadku dobrym wyborem. Dzięki lekcjom sam na sam z native speakerem będziesz omawiać zagadnienia dostosowane ściśle do Twoich potrzeb.

Język angielski online czy w szkole stacjonarnej?

Szkoła języków obcych oferująca jedynie kursy stacjonarne może być poza zasięgiem niektórych osób. Jeśli mieszkasz poza Warszawą, zajęcia prowadzone w centrum to wyprawa na pół dnia. Odległość i czas poświęcony na dojazd często bywają przeszkodą, by poznać język angielski. Z tego względu warto rozważyć lekcje w języku angielskim online.

Nauka języków obcych powinna być dostępna dla wszystkich. Dlatego szkoła językowa Break the Ice oferuje efektywne zajęcia językowe dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych odbywające się przez Internet. Wszystko czego potrzebujesz to komputer lub urządzenie mobilne z połączeniem do sieci internetowej.

Dzięki temu, że zajęcia odbywają się online, język angielski poznasz bez względu na to, gdzie na codzień przebywasz. Nawet częste wyjazdy nie przeszkodzą Ci w regularnym uczęszczaniu na spotkania z lektorem online. Oszczędzisz też czas i pieniądze poświęcane na długie dojazdy, stanie w korkach i poszukiwanie miejsca parkingowego.

Break The Ice – prowadzimy kursy języka angielskiego

Wieloletnie doświadczenie nauczycieli sprawia, że kursy prowadzone w szkole Break the Ice są efektywne i przyjemne. Absolwenci filologii angielskiej, którzy w trakcie trwania kursu będą przybliżać Ci tajniki języka angielskiego, to osoby z doświadczeniem w pracy z studentami na wszelkich poziomach zaawansowania.

W naszej szkole oferujemy zajęcia i kursy ogólne, jak i przygotowania do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego czy certyfikatów. Proponujemy też zajęcia z języka angielskiego biznesowego, medycznego i prawniczego. Z Break the Ice w końcu przełamiesz barierę mówienia i komunikowania się w języku obcym!