Angielski dla dorosłych

 

Kurs angielskiego dla dorosłych w szkole językowej online „Break the Ice” to indywidualny kurs języka angielskiego dopasowany do Twoich potrzeb, preferencji i celów. Zajęcia online odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania, również zupełnie od podstaw. Korzystamy z komunikatorów takich jak Skype oraz MS Teams.

 

 

Oferujemy Ci zajęcia indywidualne lub w kameralnej grupie, liczącej 2-5 osób. Indywidualne podejście to nasz znak rozpoznawczy – w tak niewielkich grupach lektor jest w stanie skupić się na potrzebach każdego słuchacza. Co do materiału wykorzystywanego na zajęciach, odchodzimy od standardowych podręczników i skupiamy się na naturalnym angielskim – pracujemy na materiałach autentycznych lub dostosowanych do niższych poziomów językowych słuchaczy. Co cechuje kurs angielskiego online w szkole „Break the Ice”?

Przede wszystkim – chcemy nauczyć Cię praktycznej znajomości języka! Taka znajomość pozwoli Ci wyrażać siebie po angielsku przez rozmowę. Podczas lekcji obcujemy z językiem, słuchając inspirujących materiałów, oglądając i czytając świetne treści, które służą za materiał wyjściowy do rozmowy i dynamicznej komunikacji. Tak! Języków obcych można uczyć się z przyjemnością, poszerzając swoją wiedzę na różnorakie tematy oraz rozwijając przy tym swoje zainteresowania. Staramy się, aby nauka języka angielskiego dla dorosłych była dopasowana do ich zainteresowań, potrzeb, celów i rozwijała maksymalnie ich umiejętności językowe w sposób efektywny, motywujący i ciekawy!

 

 

Kursy językowe online dla dorosłych – co dzięki nim zyskasz?

 

Mimo że sama nauka angielskiego może być fajna, to chyba zgodzisz się ze mną, że chęć osiągnięcia celu może być ogromną dawką motywacyjną! Co dzięki niej zyskasz? Zobacz sam!

  • certyfikat – dostaniesz go od nas na koniec kursu online, ale również możesz przygotować się do zdania egzaminu ( np. FCE, CAE, TOEFL, IELTS itp. ), dzięki któremu uzyskasz certyfikat, otwierający przed Tobą multum możliwości! Taki egzamin umożliwia wyjazd za granicę w celu znalezienia świetnie płatnej pracy, możliwość studiowania na uczelni zagranicznej w języku angielskim, uzyskasz stanowisko w międzynarodowej firmie i oczywiście znacznie podniesiesz swoje kwalifikacje!
  • dogadasz się na wyjeździe za granicęHi! Do you speak English? Kursy angielskiego dla dorosłych umożliwią Ci komunikację w dosłownie każdym miejscu na Ziemi! Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż język angielski jest łaciną 21. wieku i posługują się nim ludzie na całym świecie. Będziesz mógł zamówić ulubiony posiłek w restauracji, zrobić zakupy w sklepie, zamówić drinka w barze, zameldować się w hotelu, poprosić recepcjonistkę o dodatkowe ręczniki, wynająć samochód i poradzić sobie w wielu innych codziennych sytuacjach! Kurs języka angielskiego dla dorosłych najlepiej do tego celu dopasowany to zdecydowanie Everyday English. Odliczasz powoli dni do urlopu? Czas najwyższy podjąć naukę! 🙂
  • poradzisz sobie w środowisku biznesowym – angielski dla dorosłych to nie tylko kursy językowe Everyday English. Jeśli perspektywa pójścia do pracy przeraża Cię każdego dnia, bo wiąże się to z komunikacją w języku angielskim na wyższym poziomie, nasza szkoła ma w ofercie również lekcje Business English. Chcesz poczuć się pewniej w środowisku profesjonalnym? Skorzystaj z oferty tych kursów. Zajęcia nastawione są na poszerzenie słownictwa, interakcję, osłuchiwanie się z językiem biznesu i akcentami native speakerów z różnych części UK i USA. Ciekawe treści gwarantowane – boost both your English skills and confidence! 🙂
  • oswoisz się z językiem – nie tylko osłuchasz się z angielskim na każdym poziomie i native speakerami i non-native speakerami z różnych zakątków świata, ale będziesz z językiem w stałym kontakcie. Podczas zajęć, lektor będzie zapisywał Twoje błędy, które razem przeanalizujecie pod koniec lekcji, ale dla skuteczniejszej nauki języka przygotuje dla Ciebie listę słówek do powtórki w aplikacji mobilnej. Będziesz dużo czytać, oglądać i mówić. Jeśli będziesz sumiennie powtarzać materiał i przygotowywać się na zajęcia, twój poziom języka angielskiego polepszy się w oka mgnieniu. Im więcej pracy w to włożysz, tym szybciej Twój angielski się poprawi. Jeśli jednak nie masz czasu, żeby się uczyć, sam regularny kontakt z językiem podczas zajęć będzie działał na plus! Kursy angielskiego w ofercie naszej szkoły są prowadzone po angielsku – polski zredukowany jest do absolutnego minimum.

 

 

Kursy angielskiego online – zajęcia niezależne od miejsca

 

Więcej na temat zajęć online dowiesz się w tym poście , warto jednak napomknąć, że w ramach zajęć online możesz uczyć się z niemal każdego miejsca na Ziemi! Potrzebujesz dostępu do Internetu i możesz ćwiczyć swój angielski na urlopie (jeśli oczywiście masz na to ochotę!) czy wyjeździe służbowym (jeśli pozwala Ci na to czas).

Wiele osób bardzo ceni sobie oszczędność czasu. Dzięki temu, że zajęcia odbywają się zdalnie, mają więcej czasu na inne kursy, egzaminy, lekcje – nie tylko angielskim żyjecie i przygotowujecie się do wielu innych egzaminów, o czym doskonale wiemy! Ludzie teraz ciągle się dokształcają, uczestniczą w webinariach i seminariach online. Zobacz, jakie to wygodne – kończysz lekcję angielskiego i od razu oddajesz się nauce czegoś nowego, również zdalnie.

Wielu słuchaczy, którzy korzystają z zajęć zdalnych, wciska angielski w godziny pracy (jeśli mają taką możliwość lub ich przełożony wyrazi na to zgodę) lub między inne kursy. Dzięki takiej nauce języka angielskiego te osoby mogą lepiej zorganizować sobie dzień!

 

 

Wybierz kursy w Break the Ice!

 

Przed zajęciami próbnymi zawsze pytam naszych potencjalnych słuchaczy, jakie są ich oczekiwania względem nauki podczas kursu. Jak myślisz, jaka jest najczęstsza odpowiedź? Mało kto przychodzi do naszej szkoły przez egzamin czy z zamiarem nauki z podręczników w trybie szkolnym. Niemal każdy odpowiada, że na zajęciach chce mówić. W ogóle mnie to nie dziwi! Mówienie umożliwia nam staranie się o lepszą pracę, młodzieży i dorosłym nawiązanie znajomości za granicą, zdanie ustnych egzaminów i jest istotnym komponentem nauki dla każdego ucznia języka angielskiego.

Właśnie z tego powodu, wychodząc naprzeciw tym aspiracjom, od samego początku postawiliśmy na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych. Kursy konwersacyjne nie zawsze są całkowicie pozbawione zadań z gramatyki czy słownictwa – często stanowią one dość istotny ich punkt. Jednak minimum 3/4 większości lekcji zajmuje właśnie dyskusja. Nawet kursy na poziomie A1 zawierają sporo ćwiczeń bazujących na interakcji. Oswajamy naszych słuchaczy z mówieniem już na pierwszych szczeblach nauki.

Osoby o wyższym poziomie językowym (czasem B1+, zawsze B2, C1) dostają od nas treści z magazynów anglojęzycznych oraz filmików (np. BBC, the Guardian) oraz listy słówek dla lepszego rozumienia treści. Język w takich materiałach jest bardzo naturalny. Artykuły są bardzo ciekawe i słuchacze uwielbiają je czytać. Na zajęciach dostają handouty z ćwiczeniami oraz pytaniami, na temat których prowadzimy rozmowę. Również z perspektywy pracy lektora – takie kursy są bardzo rozwijające, inspirujące i po prostu fajne!

 

 

Kursy dla dorosłych – kiedy się odbywają?

 

Lekcje w szkole Break the Ice odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-21:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-14:00. Godzina zajęć jest stała, ale nie martw się! Jeśli coś Ci wypadnie, możesz ją zmienić (zgodnie z regulaminem) po uzgodnieniu tego z lektorem.

Kursy odbywają się przez komunikatory internetowe (Skype, MS Teams, Zoom). Zapraszamy do zapisów przez zakładkę „Kontakt” na stronie!