Polityka prywatności

  1. Informacje ogólne:
    Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług Newslettera poprzez Serwis. 
  2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Marta Durańska Szkoła językowa online „Break the Ice” z siedzibą w Skierniewicach NIP 8361874960 REGON 387087060
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu Subskrypcji Newslettera (otrzymywania w formie elektronicznej informacji i materiałów związanych z nauką języka angielskiego) na podstawie przepisów prawa – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnie rozporządzenia o ochronie danych).
  4. Podanie danych jest dobrowolne, udostępnianie danych podmiotom komercyjnym w celach marketingowych nie jest przewidywane.
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich  sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych,  prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody dowolnym momencie.
  6. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce – KONTAKT.