Business English – lekcje z lektorem online

Business English - lekcje z lektorem

Jeśli po nocach śnią Ci się koszmary i perspektywa mówienia po angielsku w pracy spędza Ci sen z powiek, to czas najwyższy, żebyś pozwolił/a nam zamienić ten koszmar w piękny sen! Wyobraź sobie, że mówienie po angielsku ze swoimi współpracownikami jest przyjemnością i pozwala Ci zabłysnąć przed szefem.

A może chciał(a)byś podnieść swoje kwalifikacje i poszukać nowej pracy, w której czuł(a)byś się spełniony/a? Zapewne wiesz, że dobra znajomość angielskiego otwiera przed Tobą ogromny wachlarz możliwości! Co więcej gwarantuje kurs?

 

 1. Czy w przerwie na kawie, czy na ważnej konferencji, czy podczas przypadkowego spotkania na korytarzu – będziesz gotowy/a do rozmowy ze swoimi zagranicznymi współpracownikami!
 2. Będziemy pracować nad filmikami oraz ciekawymi artykułami o tematyce biznesowej (również treści autentyczne z magazynów anglojęzycznych) – te treści mogą być bardzo inspirujące! Oprócz poszerzenia słownictwa, mogą dostarczyć Ci wielu pomysłów na przełamanie pierwszych lodów (Break the Ice!)
 3. Zaznaczymy to w osobnym punkcie – ZNACZNE poszerzenie słownictwa z zakresu angielskiego biznesowego i codziennego
 4. Dowiesz się, jak profesjonalnie pisać maile i prowadzić rozmowy telefoniczne w języku angielskim. Popracujemy też na Twoją gramatyką, dzięki czemu będziesz postrzegany/a w sposób o wiele bardziej profesjonalny 🙂
 5. Otrzymasz od nas również szkolny certyfikat po ukończeniu kursu

Chcesz skorzystać z kursu lub otrzymać więcej informacji? Napisz do nas!

 

  Cennik zajęć

  Zapraszamy na zajęcia próbne (rabat 25%!)! Są to zajęcia bez umowy, dopiero po nich prosimy o decyzję w sprawie kontynuacji kursu. Więcej informacji na temat kursu znajdziesz powyżej.

  Business English

  Zajęcia indywidualne – 135 zł./60 min.

  Grupa 2 os. – 85 zł./osoba

  Grupa 3 os. – 65 zł./osoba