Medical English – lekcje angielskiego z lektorem online

Medical English

Lektorzy w Break the Ice to nie tylko nauczyciele, ale również tłumacze, dla których język specjalistyczny do chleb powszedni. Oferujemy kursy z języka specjalistycznego – Medical English oraz Legal English.

Dla kogo jest przeznaczony taki kurs?

 • Kurs języka medycznego przeznaczony jest dla lekarzy lub innych pracowników służby zdrowia, jak i studentów medycyny, którzy w swojej pracy komunikują się  w języku angielskim w oparciu o słownictwo specjalistyczne.

Co zyskasz, dzięki kursowi języka angielskiego specjalistycznego?

 • Na zajęciach będziesz budować dużo zdań, wykorzystując specjalistyczne słownictwo. Dzięki temu nauczysz się go używać w praktyce, a co za tym idzie – znacznie polepszysz swoje zdolności komunikacyjne. Efektywność Twojej pracy znacznie się zwiększy, idąc w parze z podniesioną pewnością siebie oraz wiedzą.
 • Otworzą się przed Tobą zupełnie nowe możliwości, które wniosą Twoją karierę na kolejny szczebel. Praca za granicą lub współpraca z zagranicznymi specjalistami przestanie być mrzonką, a stanie się realnym celem.
 • Praca w tych środowiskach często zmusza do kontaktów z osobami z zagranicy. Jeżeli do tej pory unikałaś/eś tego za wszelką cenę lub budziło to w Tobie niepokój i lęk, czas, aby zamienić znajomość angielskiego w swój atut.

Czego nauczysz się na zajęciach Legal English oraz Medical English?

 1. Opanujesz słownictwo medyczne (m.in. anatomia, dokumentacja medyczna, choroby, symptomy, procedury diagnostyczne i wiele innych).
 2. Nauczysz się wykorzystywać to słownictwo w praktyce poprzez budowanie z nim zdań.
 3. Nauczysz się rozmawiać swobodnie na tematy związane z branżą.
 4. Zaznajomisz się z typowymi dla poszczególnej branży konstrukcjami.
 5. Dowiesz się, jak radzić sobie z nie do końca przetłumaczalnymi terminami.

Chcesz skorzystać z kursu lub otrzymać więcej informacji? Napisz do nas!

 

  Cennik zajęć

  Zapraszamy na zajęcia próbne (rabat 25%!)! Są to zajęcia bez umowy, dopiero po nich prosimy o decyzję w sprawie kontynuacji kursu. Więcej informacji na temat kursu znajdziesz powyżej.

  Medical English

  Zajęcia indywidualne – 110 zł./60 min.

  pakiet 15 lekcji – 105 zł/60 min.

  Grupa 2 os. – 70 zł./osoba

  Grupa 3 os. – 60 zł./osoba