Kursy maturalne – angielski z lektorem online

Kursy maturalne

Co roku prowadzimy zapisy na kursy maturalne, które trwają od października/listopada do połowy kwietnia. Nasza misja to przygotować maturzystów do uzyskania jak najwyższego wyniku na maturze z języka angielskiego, ale również pomóc im polepszyć swoją praktyczną znajomość języka angielskiego, co gwarantuje im lepszy start w dorosłe życie!  Prowadzimy kursy:

 • dla osób zdających maturę podstawową
 • dla osób zdających maturę rozszerzoną

Podczas kursu maturalnego:

 1. Poćwiczymy mówienie – zarówno zadania egzaminacyjne, jak i prowadzenie zwykłej rozmowy. Kurs prowadzony jest całkowicie w języku angielskim (rozszerzenie) lub w znacznej części (podstawa).
 2. Będziemy dużo słuchać – zarówno materiału pod zadania egzaminacyjne, jak i oglądać ciekawe filmiki. Dzięki temu o wiele mniej zaskoczy Cię na maturze i znacznie poszerzysz swoje słownictwo.
 3. Przerobimy gramatykę od podszewki – w tym temacie nic Cię nie zaskoczy podczas egzaminu.
 4. Zbudujemy bazę słownictwa tematycznego – spodziewaj się dużo prac domowych z zadaniami ze słownictwa. Twój wkład własny jest również ważny. Na zajęciach skupimy się na praktyce, natomiast mamy dla Ciebie materiały, z którymi poradzisz sobie też świetnie sam/a!
 5. Rozwiążemy mnóstwo arkuszy i oswoimy Cię z formą egzaminu – dzięki arkuszom również będziemy budować listy słówek do nauki (taką listę w aplikacji przygotuje dla Ciebie lektor po każdych zajęciach), ćwiczyć Use of English, czytanie i pisanie.
 6. Poprosimy Cię o napisanie kilku wypracowań podczas trwania kursu, które ocenimy według kryteriów stosowanych na maturze.

Chcesz skorzystać z kursu lub otrzymać więcej informacji? Napisz do nas!

 

  Cennik zajęć

  Zapraszamy na zajęcia próbne (rabat 25%!)! Są to zajęcia bez umowy, dopiero po nich prosimy o decyzję w sprawie kontynuacji kursu. Więcej informacji na temat kursu znajdziesz powyżej.

  Kurs maturalny

  Zajęcia indywidualne – 140 zł./godzina zegarowa

  Grupa 2 os. – 85 zł./osoba

  Grupa 3 os. –  70 zł./osoba