Angielski dla dzieci – nauka z lektorem online

Angielski dla dzieci

Czy wiesz, że dzieci chłoną wiedzę jak gąbka wodę? Młodsze dzieci świetnie naśladują akcenty, przez co od początku uczą się naturalnej wymowy, zapamiętują słówka i mają dużo chęci do nauki!

 

 • Jeśli mieszkasz na wsi lub Twoje dziecko ma dużo zajęć dodatkowych i na dojazd do szkoły językowej po prostu nie ma czasu, mamy dobrą wiadomość! Prowadzimy również zajęcia online z dziećmi w sposób usystematyzowany, efektywny i ciekawy!
 • Korzystamy z handoutów i pomocy wizualnych, zadajemy dzieciom dużo pytań po angielsku i uczymy je w sposób praktyczny komunikacji! Wielu z naszych małych uczniów mówi, że mają w szkole szóstki i dostają dodatkowe zadania od swoich nauczycieli, bo po prostu już wszystko wiedzą!
 • Dbamy również o osłuchanie – oglądamy fragmenty bajek lub śpiewamy razem piosenki. Dzieci uczymy pięknej i poprawnej wymowy, na którą kładziemy duży nacisk. Dzięki temu zwiększają znacznie swoją pewność siebie!
 • Rozbudowujemy słownictwo – jest często wprowadzane poprzez materiały wizualne – użycie języka polskiego redukujemy do absolutnego minimum. Budujemy dużo zdań, dzięki czemu oswajamy się z językiem i ćwiczymy przeróżne struktury gramatyczne.

Chcesz skorzystać z kursu lub otrzymać więcej informacji? Napisz do nas!

 

  Cennik zajęć

  Zapraszamy na zajęcia próbne (rabat 25%!)! Są to zajęcia bez umowy, dopiero po nich prosimy o decyzję w sprawie kontynuacji kursu. Więcej informacji na temat kursu znajdziesz powyżej.

  Kids’ English

  Zajęcia indywidualne – 105 zł./60 min., 80 zł./45 minut zajęć

  Grupa 2 os. – 65 zł./osoba 60 min. zajęć

  Grupa 3 os. – 50 zł./osoba 60 minut zajęć